ŞirketimizHitit Global Lojistik, kara lojistiği,fuar ve etkinlik lojistiği,proje taşımacılığı,gümrükleme ve tedarik zinciri yönetimine hakim olan kusursuz ve gelişmeye yönelmiş bir lojistik firmasıdır.Donanım olarak teknoloji ile beraber büyüme sarf ederken,kusursuz altyapısı ve geçmiş tecrübeleri ile organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

Hitit Global Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılık faaliyetini merkezi Bolu’da bulunan ofis ve İstanbul Anadolu yakasında bulunan garaj parkından takip etmektedir.

Özmal araçları ile komple, parsiyel ve askılı taşımacılığı olarak Avrupa Ülkelerine ihracat ve ithalat karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Hız ve Transit süre bakımından Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yerini korumaktadır. Çağın getirdiği teknolojiyi araçlarımıza uyarlayıp siz değerli müşterilerimizin takip etmesi açısından tüm araçlarımızda ‘’takip sistemi’’ bulunmaktadır.

Araç filomuzun ağırlıklı kısmı ADR techizatlı ve deneyimli uluslararası şoförler bulunmaktadır. Bu kadro ile organize bir çatı altında faaliyet yürütmektedir.